Народилася в маленькому, але творчо збагаченому містечку Борислав. З раннього дитинства мені прививали любов до музики. Завдяки моїй бабусі, в свої 3 рочки я знала всі ноти і вміла грати на фортепіано пісеньку “Я лисичка, я сестричка”. Але ніхто й не підозрював, що саме з цього моменту розпочнеться моє музичне життя:)
Крім знання нот та володіння гри на фортепіано, я зрозуміла, що теж полюбляю і співати. Тому вирішила спробувати себе на сцені як вокалістка. Так я вступила до естрадної студії міського Палацу культури, де співала 7 років.
Після закінчення 9 класу в школі, я вступила до Дрогобицького державного музичного училища ім. В.Барвінського.
Після 4-х років навчання я вступила до Дрогобицького державного педагогічного університету в інститут музичного мистецтва, де навчаюсь уже 3 рік. Там почала співати в хоровій капелі “Gaudeamus”, яка веде свою концертну діяльність не тільки в Україні, а й поза її межами.

Наталя ВалагаНаталя ВалагаНаталя ВалагаНаталя Валага

 

 

 

 

 

У 2015 році я спробувала себе у композиторській діяльності та написала свою першу пісню – “Кілометри”. У 2016 вийшла друга пісня – “На межі”. Планую не зупинятися та писати ще пісні.
На даний момент, я виступаю не лише в містах України, але також і в Польщі. Беру участь у різних вокальних конкурсах України та Польщі, де займаю призові місця.
Також я прислуговую в римо-католицькій церкві, де граю на органі.
Сподіваюсь досягти успіху у своїй музичній діяльності і надіюсь на підтримку своїх рідних бориславчан:)

вк-2

фейсбук-2

 

 

візитівка-Вишка4

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук