Керівник та засновник популярного мистецького проекту  в Бориславі  Art_Вишка.

Народився 26/09/1993 року, в м. Бориславі.
Захопився малюванням змалку, і від тоді понеслось….)
Художня школа, БДЮТ, художнє училище в м. Стрий, зараз академія мистецтв у Львові.
Я згадую коли ще в школу не ходив, і малював по 4-5 малюнків в день. І в той момент для мене нічого не існувало. Зараз помітив, що вкрай не просто концентруватися на чомусь одному. Так багато речей, які що секунди відволікають тебе, і в першу чергу думки.

” Я не художник, і тим більше не музикант. Я душа, яка чогось хоче, або не хоче нічого”
Також я пишу пісні. Це мій другий інструмент, що я стараюсь використовувати для діалогу. Це почалося зі школи. І мабуть трохи переформатувалось, але не зупинилось і досі.

“Життя- це мистецтво.”
Насправді художником може бути кожен. Для того не обов’язково вміти тримати в руках пензля. Достатньо навчитися помічати деталі, бачити красу навіть там, де ви не очікували її побачити. Відносини між людьми, проста поїздка в маршрутці, чи прогулянка в парку, може стати найяскравішою картиною, що доводилось вам коли не-будь бачити….

%d1%8f%d1%80%d0%be%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2-%d0%bf%d0%b8%d0%b6-9 %d1%8f%d1%80%d0%be%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2-%d0%bf%d0%b8%d0%b68

Ярослав Пиж

Ярослав Пиж

Ярослав Пиж

Ярослав Пиж

Ярослав Пиж

Ярослав Пиж

Ярослав Пиж

Ярослав Пиж

 

– “Добре там де нас нема” на сніданок, обід і вечерю. Для пересічного українця, і я в тому ж числі. А мене вже підтошнює від такої дієти….

І ми можемо їсти здорову їжу, як перестанемо тонути в ілюзії і полюбимо себе такими, які ми є. І тоді, можливо, почнуться зміни.
На краще.

“Хай щастя, буде твоїм небом”

фейсбук-2

вк-2

 

 

візитівка-Вишка4

 

 

 

 

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук