Я займаюсь музикою. Ну, принаймі намагаюсь.
Тут всі пишуть про себе, як почали займатись якоюсь творчою діяльністю, як знайшли себе у цьому.
Я не пам”ятаю з чого все почалось. Коли був малим, у мене був СD-програвач і два альбоми групи Linkin Park – “Meteora” i “Hybrid Theory”. Я їх слухав кожного дня, по декілька разів. Ще був польський телеканал “VIVA”, де крутили кліпи іноземних гуртів. Я любив альтернативну музику. З часом мої погляди змінились, і я почав слухати хіп-хоп. Тут почались перші спроби написати свої пісні. Цього було мало, і я пробував писати ще й музику. Так як музичної освіти я не мав, це було складно. Але з цього щось таки получалось.
25 січня 2012 року, я з своїм другом Ромком Флюнтом поїхали на студію у Дрогобич, де я записав свої перші два треки. Підлітковий максималізм у мені тоді бушував на повну і я вирішив собі на цьому не зупинятись. Того ж року, але у серпні, мені вдалось якимось чудом домовитись про виступ у НК “CAZANOVA”. І ми з друзями з команди Stereo Family, з Іллею Ковтуном (Lino) виступали там. Часто виступали на творчих вечорах у Дрогобичі та Бориславі( виступав як музикант, поет і як ударна установка). За цей час познайомився з багатьма цікавими людьми. Це був перший такий серйозний досвід. З часом хіп-хоп для мене став не цікавим, так як я зрозумів, що у цьому жанрі я себе більше бачити не хочу. Фестивальне літо, перед першим курсом, сильно поміняло мої смаки і погляди на творчість вцілому.
На 1 курсі університету поїхав на роботу за кордон. Коли через пів року вернувся додому, я собі твердо вирішив, що хочу займатись музикою, але у іншому напрямку. Купив електрогітару, почав писати вже не тексти а вірші(ну, принаймі намагаюсь). Стараюсь “покласти” слова на музику, пишу дома інструментальні демки але це не то. Хотів зібрати команду однодумців, так як виникла ідея створити гурт, але бажаючих не так вже й багато. Декілька разів їздив у Дрогобич на репетиційну базу але кожен раз з різними музикантами. Мало по малу, закупляю всякі прибамбаси для домашньої міні-студії, щоб легше було працювати зі звуком.

stas1  stas2  stas3 stas4
Улюблені жанри: post-hardcore, alternative, rapcore, deathcore, chillout, instrumental і багато іншого.
Люблю каву, книги, поезію, хороші фільми( ну поняття “хороші фільми” у кожного своє), свою гітару і шаурму.
Якщо когось цікавить ідея створення команди, для створення музики – пишіть, дзвоніть, заходьте на каву.

вк-2  фейсбук-2

 

візитівка-Вишка4

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук