Привіт! 21 грудня – день, який прозвали кінцем усього живого, кінцем світу; саме у цей день 1994 року, у місті Борислав, народився я – дивний хлопчина, який виявив у себе здатність творити – писати вірші, так, не ідеальні, без виміряного лінійкою розміру, інколи з нестандартним змістом, проте вони не позбавлені волі.
Життя під рамками – життя у неволі. У мене зараз полетить не одна жменя критики, але я вважаю, що вірш повинен бути таким, яким він вийшов на папір. Дуже не люблю кромсати вірші, бо вони не відповідають якимось там критеріям. Ну і нехай! Ми люди, які також не відповідають критеріям інших людей.
Я не пишу вірші, щоб збільшити коло прихильників чи, щоб мати з цього якусь вигоду, я пишу тому, що вони самі просяться, вони самі виходять з-під моїх долонь. І, якщо вони приходяться комусь по душі, то для мене це найвища нагорода.
Пишу вірші я вже 8 років. За цей час я брав участь у конкурсі «Стежками Каменяра» та був номінований на національну літературну премію Росії «Поет року» у 2013 році, також у 2013 вийшло моє перше інтерв’ю на одному з інтернет-порталів.

Також представляю Вашій увазі відгук на мою творчість фіналістки шоу Голос країни – Вікторії Літвінчук
Юра – це унікальна особистість сьогодення, адже в його поезіях порушуються різні теми, які є важливими для сучасної людини. І можна навіть сказати, що його творчість стала для мене невід’ємним атрибутом постмодерної літератури!

pryjma6       прийма       прийма1       pryjma

 

 

вк-2   фейсбук-2

 

 
візитівка-Вишка4

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук