Народився і живу в Бориславі. З 1989 року навчався в 7-й школі, а з 1993 року в 3-й. Приймав активну участь у громадському житті школи (у драмгуртку, хорі та в кожному заході, який там проводився).
Мабуть, таку жагу до мистецтва привила мені моя мама. Вона була тісно пов’язана з культурою, і я разом з нею бував на всіх її репетиціях. Будучи маленьким, мені страшенно подобалось те, що називають мистецтвом. Тому, у 2001 році, коли зароджувався театр імені Петра Телюка, я став одним з перших провідних акторів, яким являюся і до сьогодні.
Дебютував театр із виставою “Лимерівна” П. Мирного, у якій я зіграв роль Василя. Шкільні виступи підготували мене до великої сцени, тому це не було для мене таким потрясінням. Тут змінюється мій світогляд, етика поведінки, манера подачі себе та голосу, взаємодії з партнерами по сцені та моральні цінності людини – актора. Після вдалого початку кількість ролей усе збільшувалась. Я постійно розвивався, здобуваючи все новий досвід, приймаючи участь у всіх можливих конкурсах. На багатьох з яких здобував призові місця.
У 2007 році відкрилась нова сторінка мого життя – я одружився. Тепер виховую трьох прекрасних дітей. Мої діти нагадують мене в дитинстві. Вони так само як і я відвідують усі репетиції.
Не дивлячись на те, що роки минають, я невпинно продовжую свою активну участь у різноманітних конкурсах та фестивалях. Маючи за спиною великий багаж знань та досвіду, мої нагороди зростають. Таким чином, у м. Очакові 2015 року, я отримав гран-прі у фестивалі гумору.
На даний час, у театрі ми працюємо над двома новими п’єсами, де у мене дуже цікаві ролі. З грудня минулого року став активістом ГО “Цвіт Нації”. В моїй голові давно зародилася ідея створення молодіжного хору, який не підкорятиметься давно прийнятим стандартам. І от нарешті я подарував цій ідеї життя. Відбуваються перші репетиції, з’являється все більше учасників і людей, які підтримують цей проект. Сподіваємось, що у травні цього року відбудеться прем’єра хору, і люди матимуть змогу насолодитися багатоголосим звучанням пісень. Користуючись нагодою, хочу запросити молодих співаючих людей до нашого хору.
P.S. Пам’ятайте, що творити потрібно сьогодні, бо завтра може не настати.

 

Андрій Делінкевич 2  Андрій Делінкевич 4  Андрій Делінкевич 5  Андрій Делінкевич 7  Андрій Делінкевич

фейсбук-2  однокласникі  вк-2

візитівка-Вишка4

 

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук