Народився 13 листопада 1994 р. у місті Бориславі. Навики малювання з`явилися ще у ранньому дитинстві, до навчання у школі. В 2001 р. розпочав навчання в ЗОШ № 9, де неодноразово брав участь у шкільних та міських творчих конкурсах на кращий малюнок. В 2010 р. закінчивши школу, поступив до Стрийського вищого художнього професійного училища за спеціальністю (напрямком?) живописець. В училищі зарекомендував себе із найкращої сторони! Захистив дві дипломні роботи: “Ікона ” Христос Вседержитель”, а також копія творіння відомого художника Пітера Пауля Рубенса “Христос в терновому вінці”. Дві роботи захистив з відзнакою і здобув червоний диплом. Після закінчення училища в 2015 році, одружився. Зараз віддаю перевагу художньому розпису інтер`єрів, барельєфній ліпнині, скульптурі та дизайнерському оздобленню інтер`єру. Багато моїх розписів є у приватних будинках, наприклад, у Східниці, Бориславі, Трускавці. Зокрема, варто згадати найцікавіші проекти (роботи?):

 

Перев’язко Ростислав    Перев’язко Ростислав 2   Перев’язко Ростислав 3   Перев’язко Ростислав 4   Перев’язко Ростислав 5

Перев’язко Ростислав 6   Перев’язко Ростислав 7

 

санаторій “ДіАННА”, що в Східниці, розпис пивного бару в стилі Мерлін Монро за власним проектом (дизайном); це також і санаторій “Джерельний” де здійснював розпис вхідних воріт в українському стилі, та більярдної кімнати.

У подальшому своєму творчому житті планую зробити виставку художніх барельєфних робіт…

вк-2
візитівка-Вишка4

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук