Привіт усім:)
Мене звати Маша, так саме Маша, не Марія і не Маруся. Народилась я у маленькому мальовничому місті, ну як ви вже зрозуміли, у нашому Бориславі.
Ще змалечку, коли мені діставався шматок чорного шоколаду я завжди кликала усю свою сім’ю, і демонструвала, так би мовити, рекламу цієї шоколадки, надкушуючи її та потім, посміхаючись розповідала про те, що в ній багато бульбашок, та те, що вона тане у роті. Вони завжди були моїми улюбленими глядачами.
У садочку я була гіперактивною дитиною, жодне свято не обходилось без моєї участі, ну взагальному ще тоді я любила розповідати вірші, та бути на сцені.
Коли мені було чотири рочки моя мама вирішила, що потрібно кудись витрачати мою енергію, і повела до танцювального клубу бальної хореографії. Мені надзвичайно там сподобалось, тому я залишилась там займатись. Саме у танцювальному залі я провела усе своє дитинство, завдяки своєму тренеру я досягла багато чого у бальних танцях, побувала у багатьох містах України. На даний момент я припинила займатись танцями, але для душі я завжди надалі продовжую танцювати.

 

маша гадубяк 5                                             маша гадубяк 4                                        маша гадубяк 3

 

Згодом я вступила до громадської організації “Цвіт Нації”, стала членом козацько-патріотичного гуртка “Джура”. Одного разу сталося так, що наш вчитель Микола Любомирович Когут, а також керівник гуртка “Джура”, готував виступ до пам’ятного вечора , і доручив продекламувати вірш. Після цього виступу пішли наступні. На одному з виступів мене помітила акторка Борисласького драматично-аматорського театру ім. Петра Телюка, Наталя Кравцова запросила у трупу. Я була безмежно щаслива, адже це була моя давня мрія. Ось так я потрапила до театру, де надалі продовжую свою діяльність. Саме у ньому я знайшла себе:)
Життєве кредо: «Завжди посміхайтесь, радійте життю та цінуйте те, що маєте:)»

вк    фейсбук-2
візитівка-Вишка4

 

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук