Народився 9 грудня 2001 року, в славному місті Борислав.
З самого дитинства шукав пригод та мандрував з батьками. Жалко, що тоді фотокамери не було, я б то все зняв на відео, змонтував і кинув до YouTube, чим я останнім часом і займаюсь. З 6-ти до 11-ти років ходив на брейк-данс. Добре пам’ятаю, повністю віддавався танцям і ніц мене не цікавило.. було і таке.. Закинувши ті танці, до яких зараз би ніколи не вернувся, почав грати на гітарі. Граю й досі. Чим я тільки не займався , все проходило з часом, все якось минало. Одного прекрасного дня, мій знайомий відвів мене до Пласту, де я залишився. Насправді, якби не Пласт то незнаю, щоб я взагалі робив, бо я страшенно лінивий,а Пласт помагає мені якось Жити, не існувати, а саме Жити.
Досить тяжким періодом, але відразу початком так званої творчості для мене був 2014 рік коли захворів мій батько( вдруге, бо перший раз був до мого народження). Я бачив як йому болить… І тоді я почав писати, наігрувати якусь свою музику. Музичної освіти я не маю. Як кажуть:»самоучка». Воно і добре, мені так комфортно. Навчався до 4-го класу в 7-й школі, а пізніше перейшов до гімназії. В жовтні минулого року я створив свій канал на YouTube під назвою “Бодя Павук” (нічого спільним ця назва з піснями того дядька з наклеєною бородою немає) і почав знімати відео…
Починав з якоїсь маячні, розказував як я іду в школу, або як я іду зі школи. Але трішки переосмисливши свою НедОтворчість, почав знімати блог. Почав писати сценарії, торкався цікавих та іноді болючих для мене тем. Зараз є багато ідей і майбутніх проектів. Основна мета мого каналу – це розвиток україномовного YouTube, який зараз в нелегкому стані. .Знімав на початку десь на стриху або дома, коли немає батьків, бо вони якось недобре ставились до того. Але останнім часом, все стало на свої місця. Мама навіть підписалась на мій канал. Я знімав відео на телефон і обробляв на ньому.. Нічого в принципі і не змінилось, але зараз я продав свій велосипед і купив камеру.
 

Закінчу звичною фразою :”Підписуйтесь на канал і ставте лайки»
До Зустрічі!

фейсбук-2   вк-2

візитівка-Вишка4

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук