Народився 2 серпня 1990р…З ранніх років дуже не любив малювати, але сталось так, що малювання вийшло на головний план, і тепер це моя професія. Закінчив Стрийське художнє училище (живописець) Наступним моїм навчальним закладом стала Українська Академія Друкарства (ілюстрація книги, художник-графік… отримав ступінь магістра) Багато років жив за межами рідного міста, але завжди відчував, що повинен повернутись до Борислава і всіма силами, разом з однодумцями сотворити “НАШЕ МІСТО”. Організовував художні виставки (Борислав, Львів, Трускавець, Дрогобич, Східниця, Самбір та інші…), а також благодійні творчі вечори та інші заходи.

Разом з однодумцями активно займаюсь громадською діяльністю. Ідей у нас багато, і ми будемо радо співпрацювати з усіма бажаючими Творити. Також практикую поезію та прозу.(є записи в Мр3 форматі)…

 

Ігор Шуст 1

Ігор Шуст 4

Ігор Шуст 2

Ігор Шуст 5

Ігор Шуст 7

 

Пишу про все, що заставляє нас задуматись—Життя, Кохання, Батьківщина….І на сам кінець хочу процитувати одну розумну та правдиву фразу: “Скільки б разів не збивала нас з ніг доля— потрібно встати і вперто йти далі, і тоді ти дійдеш до ВЕЛИКОГО ”

візитівка-Вишка4

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук