Чудова новина для всіх фанатів золотих Хітів гурту “Ляпис-98”!

Космічний Цирк Аутсайдерів повернувся! Цього разу він виступить 21 січня у Трускавці, о 20:00 в Палаці культури ім. Шевченка!

Реггі, ска та циганщина – у виконанні родоначальників “радикального шансону” … Ведмежа Фоззі та його незрівнянні жарти, ЮзікКілевіч, Труби та Фанфари, “Євпатория” та “Котик”, “Ты Кинула” і “Золотая Антилопа” … Весь спектр кічу – в нашому “бардельеро” для досвідчених! Божевільний клоун Міхалок з компанією “бувалих” для Любителів Прекрасного! Навіщо слухати кавер, – якщо є оригінал? Нам життєво необхідний заряд позитивної енергії, щоб протриматися до весни. Кращого початку року, ніж в компанії з улюбленими хітами “Ау”, “Метелица”, “В Платье Белом”, “Абы Чо”, “Паренек под следствием”, “Был В Керчи” та іншими, не придумаєш.

У 2014 році головний гурт Білорусі на чолі з Сергієм Міхалком оголосив про розпад. Здавалося б, про часи, коли всі ми збиралися на магічних концертах, співали, рухалися і дихали, як один механізм, залишилося тільки згадувати.
Але ні! Сергій Міхалок не готовий так просто відпустити цей неймовірний стан і атмосферу. “Ляпис-98” – це барабани Дениса Шурова, бас Дениса Стурченко, тромбон Івана Галушко, труба Владислава Сенкевича і гітара Павла Третяка.

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук