Зустрічайте мегаподію цього сезону! Пeрeможці шоу «Украіна має талант» –

«Лісапeтний батальйон» приїжджають до Борислава!

Справжнім зіркам не потрібні червоні доріжки, щоби сяяти.
На численні прохання глядачів Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний Батальйон» – знову у Бориславі.
Запрошуємо на ювілейний концерт гурту «Найкраще за 25 років» – 10 грудня, о 18:00, до Міського палацу культури, м. Борислав.
Позитивні емоції принесуть свято куди завгодно,ще й запалять його гумором, нанесуть потужний удар суцільного позитиву.
До вашої уваги народне камеді-шоу від Наталії Фаліон, дві години сміхотерапії від гурту «Лісапетний Батальйон», нові пісні та улюблені хіти, подарунки для глядачів.
Справжні зірки з народу та просто прикольні жіночки, підтримують суспільство хорошим, веселим словом і запальною музикою, а як відомо, вони це роблять найкраще в Україні, адже у 2013 році підтвердили звання найталановитіших у шоу «Україна має талант».
У 2017 році гурт святкує 25 років – Лісапет мчить і спинятися не планує!
І тепер, куди б не поїхали, за ними тягнеться слава «важкої артилерії» українського гумору. Невпинні енерджайзери, ці улюблениці публіки спочатку закличуть «Давай, баби, давай!» – і рвонуть в кожне найменше містечко з концертами чи то у крутих залах, чи в сільських клубах. Потім гонорово заявлять: «Хелоу, Європа!» – і їх вже приймають в Канаді (Торонто), Іспанії (Малага, Барселона, Мадрид), Польщі, Білорусі, Італії (Венеція).
Гурт постійно бере участь у концертах на підтримку армії, Невтомні «баби» їздять виступати, перед воїнами в зоні АТО, бо знають, що країна тримається на патріотах і позитиві.
Тому «Лісапетний батальйон» успішно дає бій смуткові, нещадно знищує негатив, розвіює хмарний настрій і завозить гуманітарну допомогу у вигляді посмішок.
А головне – їхній позитив не має терміну придатності !!!
Тому приходьте самі та приводте друзів , смійтесь , веселіться – не пожалкуєте!

Квитки у Міському палаці культури, м. Борислав: тeл.: 093 762 71 50; 5 58 65.
Вартість квитків від 80 до 150 грн.

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук