Міський Парк культури та відпочинку м. Борислава, по статусу – ландшафтний, вже 8 років знаходиться у суспільній власності громади. Тому громада в особах соціальних працівників та інших її членів добровільно-примусово щороку перед Великоднем проводить генеральне прибирання паркової території. Активісти встановлюють лавочки. А окремі члени громади навіть почистили озеро і запустили на нього катамарани. Останні, правда, не прижились. Зате тепер маємо не тільки озеро, а й затоплену чималу частину паркового ландшафту. Одні члени громади бояться навіть проходити через парк, інші сміливо влаштовують там як денні, так і вечірні посиденьки, переважно на алкогольному підґрунті. І сміливо залишають на місцях артефакти свого відпочинку. І доводиться їм так лежати як мінімум до вечора наступного дня, оскільки жоден прибиральник за парком не закріплений. Благо, хоч КОМ-ЕКО встановило там кілька великих баків для збору сміття. І їздити по нього часто не треба, і людям в великий контейнер легше поцілити.

До відома громади, поточний ремонт атракціонів “Дитячого містечка”, яким прикривалась мерія у відповідь на дзвінки на “гарячу лінію” бориславських активістів з приводу відсутності в Бориславі сучасного дитячого майданчика, провела також громада. Зокрема – працівниками НГВУ “Бориславнавтогаз”. Ремонт огорожі виконала громада Євангкльських християн баптистів. Роботи були виконані на спонсорські кошти. За це їм дякуємо, адже майбутнє починається з кожного особисто.

З 15 квітня 2016 року вакантною є посада директора міського Парку культури та відпочинку. Дай Боже нашому парку доброго господаря, а нашим дітям – радості.

Facebook Comments
About Author: Юлія Гасій