18 грудня в Бориславі відбулось офіційне відкриття ялинки. Актори народного драматичного театру ім. П.Телюка розіграли сценку перемоги добра над злом, яка завершилась виходом на сцену св. Миколая. Після цього діти мали нагоду розповісти віршик про улюбленого очікуваного святого і отримати за це подарунок. До всіх, кому подарунків не вистачило, Миколай обіцяв прийти вночі і покласти дарунок традиційно під подушку.

Після оголошення завершення свята учасників святкувань затримала поява “гостей” (зі слів ведучого). Молоді актори того ж театру вийшли на площу, щоб заявити про проведення фестивалю Р.У.М.Б.А.Р.А.Р. 23-28 грудня в Бориславському палаці культури. Заявка видалась максимально лаконічною та інтригуючою. Зацікавло людей все: від зовнішнього вигляду акторів до контабасу, несеного як гріб.

Після заявки де-не-де можна було почути наспівування почутої від акторів мелодії.

Додамо, що заявка на фестиваль проходила в стилі проводжуваних лабораторій по новелах Стефаника. Усім зацікавленим радимо прийти 23 грудня на прем’єру завчасно (19.00 – початок). Кількість місць – обмежена.

 

Юлія Гасій

Facebook Comments
Tags:
About Author: Юлія Гасій