Передбачається, що штат комунального підприємства складатиме 50 чоловік. На роботу в МВ прийматимуть лише бійців АТО.

А навіщо поліція? Згідно Статуту, “Муніципальна варта та правоохоронні органи спільно організовують взаємодію і надають взаємодопомогу у діяльності, що спрямована на попередження, припинення і розкриття злочинів, адміністративних правопорушень  та забезпечення охорони громадського порядку”. 

Основним завданням варти є сприяння виконанню рішень Бориславської міської ради.

МВ має повноваження перевіряти території та об’єкти міста щодо стану їх благоустрою, складати протоколи, здійснювати охоронну діяльність, на що й робиться основна ставка у веденні господарської діяльності.

Статутний капітал Муніципальної варти становить 400 000 гривень. При мінімальній заробітній платі 3200 грн., як декларували з 1 січня, 50 чоловікам за рік треба буде заплатити 2 304 000 грн.

Директором КП “Муніципальна варта” Бориславської міської ради став АТОвець Леонід Федевич. На своїй сторінці facebook п. Леонід зазначає, що родом він з Трускавця, проживає у Львові. Окрім офіційної роботи в компанії “ТКС”, Леонід Михайлович  є секретарем ГО “Меч Арея” та є керівником восьми підприємств. Зокрема ним засноване і очолене ТОВ “ЛАЙТФУЛ” (місто Борислав, вул. Дрогобицька, 138), що займається виробництвом електроенергії.

%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%96%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%961 %d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%96%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%9612

Бачимо, що міська рада підійшла до вибору директора з усією відповідальністю. Шкода, що не знайшлось серед бориславців АТОшників достойного кандидата на посаду директора. Сподіваємось, що людині з таким багажем роботи в сфері управління, вистачить часу на наведення порядку в нашому місті. Адже роботи в нас – непочатий край. І стосується вона не лише “очистки” “Алеї слави” від несанкціонованої торгівлі та охорони замовника.

 

 

 

Facebook Comments
About Author: Юлія Гасій