Випускник бориславської СШ №7 2001 року та Факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка 2006-го. Відтоді живу і працюю у Львові.
Що надихнуло створити гурт?
Музика інших гуртів, що ж і ще може надихнути? . Музика, вона, як юна приваблива дівчина в якій насправді схована або мудра жінка, або сварлива баба. Спершу тобі подобається слухати її, дивитись на неї, а згодом – треба щось із цим всім добром робити. Якщо бере гору здоровий глузд – ти йдеш геть і не обертаєшся, якщо ж перемагає любов – залишаєшся і присвячуєш їй якийсь шмат життя. А то і все повністю. Музика – це просто ще один різновид такої хворобливої речі, як любов. На музику я захворів разом із своїм другом і однокласником Вадимом Кучеренком. З ним і створили свій перший гурт, який проіснував недовго)).
Грав в групах: Dalai Lama, Robespierre Cardin, Immago і зараз Плесо. Записи цих гуртів легко знайти в інтернеті.
Які творчі плани,мета,ціль?
Мета і ціль – як у всіх музикантів – продовжувати писати і записувати та продавати власну музику. Можливо колись пощастить і я вилікуюсь від неї.
Творчі плани – я уже почав втілювати те, що залишив мені у спадок мій дідусь – Михайло Дзіндзьо – який був народним поетом і збирачем лемківського фольклору та значну частину життя прожив саме в Бориславі. Наразі лемківська мелодика і символіка частково почала з’являтись у піснях Плесо. Що буде далі – життя покаже само.
Чому саме музика, а не інший вид мистецтва? Я просто не встиг ще добратись до літератури )). Хоча графоманів там і так більше ніж треба.
Кілька слів про життя в рідному місті ? В Бориславі я не живу ось уже як 15 років. Лише приїжджаю іноді до батька. Проте, тут залишилась значна частина моєї пам’яті. Щось приємно згадувати завжди, а щось, як той зруйнований міст на Героїв ОУН-УПА – навіть якщо й відбудують, уже ніколи не буде таким, як колись.
Гурт Плесо утворився із учасників рок-групи Dalai Lama, яка міцно утвердилась на альтернативній сцені Західної України починаючи з червня 2006 року. Група увійшла в десятку кращих молодих гуртів України у фіналі фестивалю the Global battle of the bands 2008. Згодом, в 2009 видала ліцензійний альбом The Sixth Turtle. В 2010 році Dalai Lama припиняє на деякий час існування. У 2014 після 4-річної перерви року гурт змінює назву з “Dalai Lama” на “Плесо”. Частково змінюється склад. До цього часу хлопці виступали на низці великих фестивалів, серед яких Рок-Львів, Висадка, Руйнація, Славське-рок, Форт-Місія, Флюгери Львова, ЗахідФест та Львів Акустік Фест. А також колектив неодноразово гостював із виступами в клубах Києва, Харкова, Дніпра. Розділяв сцену із такими виконавцями, як Піанобой, Юлія Лорд, ВВ, Скрябін, Мертвий Півень, СКАЙ, ТНМК, Бумбокс та ін. На відміну від часів dalai lama, яка мала й англомовні пісні, Плесо співає виключно українською. За два роки своєї новітньої історії група видала 6 синглів, і у вересні готує випуск міні-альбому. Найближчий виступ Плесо на фестивалі ЗахідФест, та Львів Акустік Фест.

плесо Плесо плесо

плесо

вк-2

вк-2фейсбук-2Офіційний сайт гурту”Плесо”

 

візитівка-Вишка4

Facebook Comments
About Author: Микола Горончук